O firmie Fraser

Witamy w firmie Fraser Anti-Static

Fraser Anti-Static jest jednym z wiodących na świecie specjalistów w dziedzinie technologii kontroli elektryczności statycznej. Pomagamy klientom z wielu sektorów przemysłu na całym świecie kontrolować elektryczność statyczną w ich konkretnych zastosowaniach. Nasze rozwiązania mogą rozwiązać problemy z niepożądanymi ładunkami elektrostatycznymi lub generować własne ładunki, aby poprawić wydajność procesu, jakość produkcji i zapewnić bezpieczeństwo personelu.

Nasz doświadczony i dostępny zespół jest responsywny, wydajny i kompetentny. Rozumiemy wyzwania elektrostatyczne, które dla naszych klientów mogą stanowić nowe materiały, większe prędkości, złożone maszyny i postęp w procesach przemysłowych  .

Ostatecznie nasz sukces można przypisać współpracy z dużymi producentami OEM i producentami lub dystrybutorami maszyn i materiałów, aby sprostać ich zmieniającym się wymaganiom. Mocno wiążemy rozwój produktu z potrzebami klientów i przyszłymi wymaganiami. Fraser konsekwentnie tworzy dobrze zaprojektowany, opłacalny sprzęt i niestandardowe rozwiązania, które są liderem na rynku.

Historia firmy

Firma Fraser została założona w 1991 roku przez prezesa Boba Frasera w południowo-zachodniej Wielkiej Brytanii, gdzie do dziś mieści się nasza globalna centrala operacyjna.

Po około 30 latach stałego wzrostu, dostarczamy obecnie sprzęt elektrostatyczny z naszej najnowocześniejszej fabryki do każdego kraju przemysłowego na całym świecie. Robimy to za pośrednictwem naszej sieci partnerów dystrybucyjnych i biura sprzedaży Shanghai Fraser w Chinach.

Nasze podejście

Niezależnie od tego, jak proste lub złożone są Twoje potrzeby, nasz zespół pomoże prowadzić interesy łatwo i elastycznie. Nasi eksperci techniczni są zawsze dostępni, aby zapewnić otwarte i uczciwe porady. Poświęcimy trochę czasu, aby zrozumieć Twoją aplikację i problem, zanim zarekomendujemy rozwiązanie, któremu możesz zaufać.

Wspieranie społeczności

Jesteśmy odpowiedzialni wobec społeczności lokalnych i biznesowych, w których żyjemy i pracujemy. Cieszymy się z możliwości dzielenia się naszą wiedzą i wspierania działań w zakresie pozyskiwania funduszy lub innych inicjatyw wspieranych przez nasz zespół.

Nasze standardy

Jakość

Akredytowana zgodnie z ISO 9001 jakość przejawia się we wszystkim, co robimy. Inwestujemy w naszych ludzi, aby tworzyć wykwalifikowaną, innowacyjną siłę roboczą skoncentrowaną na tworzeniu wartości dla klientów i biznesu.

● Bezpieczeństwo

W naszym nowoczesnym laboratorium inżynierowie R&D Fraser koncentrują się na opracowywaniu, testowaniu i kwalifikowaniu do uznanych na całym świecie norm bezpieczeństwa pionierskich produktów kontroli statycznej jutra.

● Produktywność

Stosujemy metodologie 5S i 6 Sigma, aby zmniejszyć ilość odpadów, zoptymalizować produktywność i zapewnić bezpieczne, wysokiej jakości środowisko pracy dla naszego zespołu produkcyjnego i usług wsparcia.

Wiele naszych produktów posiada certyfikaty CE, UL, ATEX, IECEx lub ISO Cleanroom Class 4 lub inne.