ELEKTROSTATYCZNE MOCOWANIE LUŹNYCH ETYKIET

Istnieje wiele zastosowań, w których luźny element, taki jak etykieta, wkładka reklamowa, instrukcja obsługi itp., Jest dodawany do ruchomego produktu. Stosowanie elektrostatyki jest prostym, czystym i kontrolowanym sposobem zapobiegania zsuwaniu się tych luźnych elementów.

Opis

Istnieje wiele zastosowań, w których luźny element jest dodawany do ruchomego produktu. Może to być etykieta, wkładka reklamowa, instrukcja obsługi itp. Luźne etykiety można umieścić na opakowaniach przed owinięciem. Elektrostatyczność służy do przyklejenia etykiety do opakowania, aby się nie przesuwał.

Jeśli nie stosuje się generowania ładunków elektrostatycznych do mocowania etykiety na produkcie, istnieje ryzyko, że się zsunie. Korzystanie z elektrostatyki jest proste, czyste, kontrolowane i tanie.

ROZWIĄZANIA ELEKTROSTATYCZNE MOCOWANIE LUŹNYCH ETYKIET - WYBIERZ PROBLEM:

Typowe zastosowanie może mieć listwa ładująca 7160, zasilana przez kompaktowy generator statyczny IONFIX, ustawiona w poprzek kierunku ruchu linii produkcyjnej i w pozycji wstawienia. Jako przeciwelektrody można zastosować wyładowywacz statyczny 660. Krótkie ładunki elektrostatyczne z listwy generatora unieruchomią luźny przedmiot.

Wideo