ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ NAPEŁNIANIA FIOLEK FARMACEUTYCZNYCH

Powietrze o przepływie laminarnym na stacjach napełniania fiolek farmaceutycznych kąpie linię, ale może generować bardzo duże ładunki statyczne na powierzchniach w krytycznym środowisku. Te ładunki elektrostatyczne będą przyciągać zanieczyszczenia i mogą uszkodzić wrażliwą elektronikę stacji ważenia kontrolnego.

Farmaceutyczne stacje napełniania płynami mogą być zasilane i opróżniane z fiolek za pomocą ruchomych izolatorów lub w linii ciągłej. Zazwyczaj zajmują się wydawaniem płynnych leków onkologicznych.

Nawiew laminarny jest zawsze nawiewany z góry przez filtry HEPA zamontowane na suficie. Powietrze o przepływie laminarnym opływa linię, zwłaszcza w strefie stacji paliw, ale może generować bardzo duże ładunki statyczne na powierzchniach w krytycznym środowisku.

Ładunki statyczne na fiolkach przyciągną wszelkie zlokalizowane zanieczyszczenia w powietrzu. Zanieczyszczenie fiolki wewnętrznej może przełożyć się na niską wydajność produktu.

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ NAPEŁNIANIA FIOLEK FARMACEUTYCZNYCH - WYBIERZ PROBLEM:

Dzięki umieszczeniu dalekiego zasięgu, impulsowych eliminatorów statycznych DC 3850 Ionstorm lub 3024L z przodu lub z boku sufitu, filtry HEPA, całe napływające powietrze o przepływie laminarnym zostanie zjonizowane, zapewniając w ten sposób krytyczne środowisko wolne od ładunków elektrostatycznych.