WYKORZYSTANIE ELEKTROSTATYKI DO ŁĄCZENIA WIELU ARKUSZY

Tymczasowe łączenie lub „przypinanie” wielu arkuszy jest bardzo przydatne podczas przenoszenia, pakowania i sortowania. Powszechnie używane do wkładek przez sklepy wysyłkowe, magazyny, gazety, wydawnictwa i inne.

„Przypinanie” lub tymczasowe łączenie wielu arkuszy jest niezwykle przydatne podczas przenoszenia, pakowania i sortowania. Powszechnie używane do wkładek przez domy pocztowe, magazyny, gazety, wydawnictwa i inne. Generatory statyczne zapewniają czyste, bezpieczne, wydajne i ekonomiczne rozwiązanie do tymczasowego łączenia dwóch lub więcej arkuszy lub wstęg.

WYKORZYSTANIE ELEKTROSTATYKI DO PRZYPINANIA WIELU ARKUSZY - WYBIERZ PROBLEM:

Listwy generujące 7160 mogą być używane do sklejania (zatykania) dwóch lub więcej wstęg, wypychając uwięzione powietrze i tworząc trwałe połączenie, które umożliwia łatwiejszą obróbkę w dół.

W większości przypadków użycie listwy generatora o pojedynczej polaryzacji zasilanej przez generator statyczny IONFIX Compact i uziemienie zbliżeniowe – takie jak wyładowywacz statyczny 101/102 – wystarczy, aby uzyskać pożądany efekt.

Tam, gdzie stosy do przypięcia są grubsze lub występuje wiele sieci, pojedyncza listwa generatora może nie być wystarczająco mocna.

Można temu zaradzić, zastępując uziemienie drugą listwą ładującą 7160 zasilaną przez generator IONFIX Compact o przeciwnej polaryzacji, podwajając w ten sposób moc i zdolność łączenia.